نامه گردشی فوریه ۲۰۲۰ برادر اوالد فرانک ارائه شده توسط کلیسای اسپارتا

نامه گردشی فوریه ۲۰۲۰ ارائه شده توسط کلیسای اسپارتا

نامه گردشی فوریه ۲۰۲۰

 

پیغام ماه فوریه برادر اوالد فرانک
خواهران و برادران محبوبم در مسیح؛ برادر اوالد فرانک از کرفلید آلمان با شما صحبت می‌کند.

من آرزو می‌کنم خداوند این سال را به فراوانی برکت دهد. من به پشت سر نگاه می‌کنم، به سالهایی که گذشت؛ سال ۱۹۳۳ و سال ۱۹۶۳ را یاد می‌آورم. هشتاد سال از عمرم را سپری کرده‌ام. پنجاه سال آمدم و رفتم و الآن ما باید در زمانهای پایانی فیض با کلام زنده و راستین خدا مطابق باشیم. ما یک سری اموری را در واقع می‌بینیم که نیاز هست طبق نبوتهای کتاب آسمانی روی آنها تأکید داشته باشیم، درباره اموری که در حال رخ دادن است.

اگر به دنیای امروز نگاه کنیم می‌بینیم که الآن جنگ جهانی اوّل یا جنگ جهانی دوّم نیست. امّا همه جا آشوب است همه جا ناآرام است. ما به کشورهای آفریقایی نگاه می‌کنیم خصوصاً به شرق خاورمیانه و به اتفاقهایی که در حال رخ دادن است که قبل از این هرگز نبوده. ما به اسرائیل نگاه می‌کنیم، ما به مصر نگاه می‌کنیم، ما به سوریه نگاه می‌کنیم، ما به همه این کشورها می‌نگریم، حتی درباره اتفاقات اخیر نزدیک به دمشق. اگر شما اشعیا باب ۱۷ آیه ۱ را بخوانید می‌بینید که گفته شده: «اینک دمشق از میان شهرها برداشته می‌شود و توده خراب خواهد گردید.»

امّا محبوبان آن چه که سعی دارم بگویم، این است که من ایمان دارم که ویلیام برانهام یک دعوت و مأموریت الهی داشت. من باور دارم به آن چه که او در ژوئن سال ۱۹۳۳ گفت که: پیغامی که به او داده شده پیشرو آمدن دوّم مسیح است. و همانگونه که می‌دانید خداوند برادر محبوبمان را در دسامبر ۱۹۶۵ برگرفت. و از آن زمان، من مسؤولیت این پیغام را به عهده گرفته‌ام، کلام حقیقی خدا که شامل تمام وعده‌ها برای احیا، فراخوانی و آماده سازی برای زمانهای آخر و پایان دنیا می‌باشد.

خداوند پیغام‌آور خود را برد؛ امّا پیغامی که به او داد برای ما باقی ماند. سپس ما باید بگوییم که در سال ۱۹۳۳ برادر برانهام هفت رؤیای مهم داشت و یکی از آنها این بود که ماشینی بدون هیچ سرنشین در پشت فرمان و به طور اتوماتیک در خیابانها رانندگی می‌کند و امروز ما این را در آلمان، در آمریکا و در کالیفرنیا می‌بینیم و امروز این واقعیتی است که در برابر چشمان ما تحقق یافته است.

محبوبان لازم نیست وارد جزئیات شویم امّا من به شما می‌گویم که ما خیلی خیلی به زمان بازگشت مسیح نزدیک هستیم. همانطور که همه ما می‌دانیم در یوحنا ۱۴ نجات دهنده محبوب ما به ما وعده داده است که: «می‌روم تا برای شما مکانی حاضر کنم و سپس باز می‌گردم و شما را برداشته با خود خواهم برد تا جایی که من می‌باشم شما نیز باشید.» و حالا ما به سرعت در حال بازگشت به حقیقتِ باز شدن مهرها در سال ۱۹۶۳ هستیم. درست ۵۰ سال پیش بود که این اتفاق فوق طبیعی رخ داد. هفت فرشته در صورت فلکی به برادر برانهام ظاهر شدند و به او گفته شد: به کلیسای محلی خود در جفرسون ویل برگرد و درباره هفت مهر موعظه کن.

محبوبان من می‌پندارم که این یک امتیاز بسیار عالی است. این برای من یک سعادت بزرگ بود که برادر برانهام را به مدت ده سال می‌شناختم و ما با هم رفت و آمد داشتیم و تنها چند هفته پیش از باز شدن مهرها من دوباره با او بودم. من نمی‌خواهم وارد جزئیات بشوم امّا محبوبان، من در حضور خدا به شما اطمینان می‌دهم که من در طول زندگی ویلیام برانهام به خداوند وصل شدم، به مأموریت الهی و به وعده ملاکی ۴.

محبوبان ده سال مدت زمان زیادی بود که من برادر برانهام را می‌شناختم و اغلب با هم بودیم و پس از گشوده شدن راز مهرها من با عمیق‌ترین امور در نقشه نجات آشنا شدم. اگر ما همه چیز را به کلام خدا برگردانیم دیگر نیاز به هیچ بحثی نیست، همه سوالها پاسخ داده خواهد شد و هیچ چیز نیاز ندارد که دوباره تجدید نظر و اصلاح بشود و این فیض خداوند است که از آسمان به من عطا شده. من از خودم هیچ بیانیه خاصی ندارم. من هر خطبه‌ای را در نظم دقیق کلام امّا مختصر موعظه می‌کنم. و من همچنین فیض خداوند را دارم که بدانم برادر برانهام قبل از بازشدن مهرها چه گفت. چیزهایی که ابتدا در مدت زمان باز شدن مهرها و حتی در آگوست ۱۹۶۴ گفت.

این لطف مخصوصی است که خداوند به من عطا کرده تا آن چه برادر برانهام بیان کرده را به شکل کتاب مقدّسی تعلیم دهم. بنابراین محبوبان این جا دو موضوع مطرح هست که می‌خواهم به سرعت به آن بپردازم. اوّلی آن است که در رساله پطرس رسول نوشته شده. در اوّل پطرس باب ۱ در واقع درباره کسانی صحبت شده که بخشش از تمام گناهان را دریافت کردند و توسط خون گرانبهای بره خریداری شده‌اند. نام همه ما در کتاب حیات بره قبل از آغاز آفرینش و خلقت نوشته شده است. امّا سپس در باب ۲ او درباره سنگ زاویه صحبت می‌کند، درباره کسانی که متحمل آزار می‌شوند و درباره کسانی که صخره نجات را می‌شناسند. عده‌ای لغزش خورده و در اشتباه‌اند؛ امّا عده‌ای در حضور خداوند خواهند ایستاد و در این رابطه آیه ۸ پیغام خاصی برای ما دارد: «و سنگ لغزش دهنده و صخره مصادم، زیرا که اطاعت کلام نکرده، لغزش می‌خورند که برای همین معیّن شدهاند.» آنهایی که لغزش نخوردند و کلام خداوند را اطاعت کردند برای زندگی ابدی برگزیده شده‌اند و در این جا یک حقیقت غیر قابل انکار است که مردم روی کلامی که خداوند بیان کرده لغزش خواهند خورد. حتی در حال حاضر آنها نبوت ملاکی ۴ را باور نمی‌کنند. آنها لغزش می‌خورند و می‌گویند این واقعیتی بوده که دو هزار سال پیش تمام شده. امّا ما که فیض خداوند را دریافت کرده‌ایم، لغزش نخواهیم خورد.

خدا را برای تحقق این وعده در زمان ما شکر می‌کنیم و این که ما می‌توانیم امروز قسمتی از نقشه خداوند باشیم. محبوبان من، می‌توانم درباره این مطلب مدت زمان طولانی صحبت کنم. برخی بر این باورند که این دیگران هستند که لغزش خورده هستند ولی اینان در کلامی که خداوند به انجام رسانده لغزیده‌اند. خواهش می‌کنم لغزش نخورید. شما اگر برای زندگی ابدی برگزیده شده باشید وعده خداوند برای امروز را باور خواهید کرد. و وعده بازگشت مسیح تنها باور شما نیست بلکه شما به پیغامی که عروس را پیش از بازگشت داماد فرا می‌خواند نیز ایمان خواهید داشت.

باشد که برکات خدای قادر مطلق بر شما قرار گیرد. لطفاً روز و زمان و تحقق همه وعده‌های خدا برای این روز را تشخیص دهید. لطفاً بازگشت پادشاه و سرور ما را باور کنید. لطفاً به وعده‌ای که اکنون محقق شده است ایمان بیاورید پیش از این که او باز گردد. پیغام، آخرین فراخوان برای عروس مسیح است. آماده باشید و مبارک باشید در نام خداوند عیسی مسیح. آمین.

دانلود نامه گردشی فوریه ۲۰۲۰
دانلود جهت چاپ
دانلود جلد